Ceník služeb

Konzultace

Vstupní konzultace
Při úvodní konzultaci probereme Vaše cíle a očekávání, Vaše časové a případně finanční možnosti, Váš denní režim a stravovací zvyklosti, Váš zdravotní stav a případná omezení. Součástí úvodní konzultace je i vstupní diagnostika a měření na bioimpedančním přístroji InBody 270, na jejichž základě ode mě obdržíte dvě výstupní zprávy – základní „Lookin body“ a druhou, velmi podrobnou zprávu „Body-vision“ (viz. Služby – Měření na InBody 270 ) týkající se vašeho zdravotního stavu ve vztahu k vaší hmotnosti.

1 500 Kč / 55 min 

Jednorázová osobní konzultace
Tuto konzultaci můžete využít i v případě, že chcete cvičit sami a pouze se chcete poradit . V rámci konzultace Vám také mohu pomoci zorientovat se v široké nabídce sportovní výživy a pomoci s výběrem vhodných doplňku, popř. poradit v oblasti výživy a zdravé životosprávy. Součástí této konzultace není měření na bioimpedančním přístroji InBody 270.

700 Kč / 55 min 

Pravidelná osobní konzultace
Pravidelné osobní konzultace probíhají podle Vašich individuálních potřeb, obvykle 
1 - 2x měsíčně. V rámci těchto konzultací se zaměřujeme na Vaše dosavadní výsledky, další postup a případné dotazy. Součástí je také měření a vážení na bioimpedančním přístroji. Je-li třeba, upravíme Váš tréninkový nebo výživový plán tak, aby lépe vyhovoval Vašim momentálním potřebám. Součástí této konzultace není měření na bioimpedančním přístroji InBody 270.

700 Kč / 55 min 


Za konzultaci v jiném fitness v rámci Prahy si účtuji 200 Kč navíc

Měření na InBody 270

Úvodní měření*

Součástí tohoto měření jsou dvě výstupní zprávy – základní „Lookin body“ a druhá, velmi podrobná zpráva „Body-vision“ (viz. Služby – Měření na InBody270)

Stávající klienti 500 Kč

Ostatní 700 Kč

*neplatí v případě měření v rámci úvodní konzultace, kde je měření zahrnuto v ceně


Každé další měření

Součástí tohoto měření je základní výstupní zpráva „Lookin body“, která slouží pro porovnání výsledků a kontrolu pokroku.

Stávající klienti 300 Kč

Ostatní 500 Kč

Skupinové měření v rámci přednášek, školení a seminářů

Cena dle dohody

Osobní trénink

Individuální trénink ve fitness*

1 osoba 700 Kč
2 osoby 900 Kč

Zvýhodněný balíček 10-ti tréninků ve fitness*

1 osoba 6000 Kč
2 osoby 8000 Kč

Trénink venku**

1 osoba 800 Kč
2 osoby 1000 Kč

Trénink u Vás doma***

1 osoba 1000 Kč
2 osoby 1200 Kč

Délka trvání jedné lekce je 55 min (pod dohodě lze upravit). Po celou tuto dobu se Vám věnuji, motivuji Vás a starám se o to, aby Vás cvičení bavilo a přitom bylo efektivní. V průběhu tréninku neustále kontroluji správnou techniku provádění jednotlivých cviků. To vše s ohledem na Vaše cíle a Váš zdravotní stav.


*Cena nezahrnuje vstup do fitness centra
**Ladronka nebo Řepy - Fialka, Řepík
***Pouze Praha (mimo Prahu pouze po individuální domluvě)

Za trénink v jiném fitness v rámci Prahy si učtuji 200 Kč navíc

Sestavení tréninkového plánu

Na základě kompletní anamnézy a diagnostiky Vašeho těla sestavím tréninkový program  přizpůsobený jak Vašemu zdravotnímu stavu, tak Vašim cílům i časovým možnostem. Tréninkový plán pravidelně obměňovat (cca 1x za 4-6 týdnů), aby nedošlo ke stagnaci.  Tréninkový plán může být podle Vašich cílů zaměřen na prevenci a omezení bolesti zad, na formování postavy a hubnutí,  na nárůst svalové hmoty, kondici apod.

1500 Kč

Sestavení jídelníčku

Jídelníček sestavuji na základě důkladné anamnézy a rozboru Vašich dosavadních stravovacích návyků a pohybových aktivit. Jídelníček se skládá ze tří částí - výpočtů včetně stanovení optimálního denního energetického příjmu a jednotlivých živin, obecné části a konkrétního jídelníčku. Cílem není pouze předat klientovi vypracovaný jídelníček, ale pomoci mu s celkovou změnou stravovacích návyků a jejich dlouhodobým udržením. Součástí každého dietního programu je i návrh vhodných potravinových a sportovních doplňků. Jídelníčky sestavuji i pro vegetariány a klienty s různým dietním omezením (např. bezlepková dieta, laktózová intolerance).

3000 Kč

Analýza DNA

Jedná se o určení metabolického typu na základě odebraného genetického materiálu ze slin a jeho následného vyhodnocení v certifikované laboratoři. Analýza euroGeeN™  je schopna identifikovat, jestli je pro Vás nejvhodnější strava/dieta nízkosacharidová (tzv.“proteinový typ“), vysokosacharidová (tzv. „sacharidový typ“) nebo zónová (tzv. „smíšený typ“). Na základě výsledku testu nastavím a přizpůsobím Vaší stravu Vašemu tělu a Vašim individuálním potřebám.

9 990 Kč

Test potravinové intolerance

Food Detective™

Jednoduchý a rychlý  samo-diagnostický test potravinové intolerance pro domácí použití , který testuje najednou až 59 běžně konzumovaných potravin. Nepotřebujete navštěvovat lékaře, ani čekat týdny na výsledky z testovacích laboratoří. Výsledky vidíte s 96 – 100% přesností již za 40 minut. Pokud Vás trápí některý těchto  symptomů - bolesti hlavy, migrény, bolesti kloubů, ekzémy, poruchy spánku, trávicí problémy aj.  a lékařské vyšetření neodhalilo příčinu vašich potíží, doporučuji udělat si tento test. Na vině může být právě potravinová intolerance. 

2 400 Kč


FoodPrint®

Vysoce přesný, laboratorně zpracovaný test, který zkoumá Vaše reakce až na 220 druhů potravin, poskytuje přehledné výsledky a návod na optimalizaci jídelníčku. Při tomto typu testování je krevní vzorek analyzován v akreditované laboratoři s využitím technologie microarray.  Do 10 -14 dní od testování obdržíte výsledky společně s přesným postupem, jak dodržovat eliminační dietu, a které alternativy potravin jsou ve Vašem případě nejvhodnější.

FoodPrint® Vegetarian (vhodné pro vegetariány)
8 200 Kč

FoodPrint® 120+ (zkoumá přes 120 druhů potravin)
8 690 Kč

FoodPrint® 200+ (zkoumá až 220 druhů potravin)
10 419 Kč

Přednášková činnost

Máte ve Vaší firmě nebo fitness centru zájem o přenášku týkající se zdravého životního stylu a životosprávy, redukce hmotnosti nebo cvičení? Chcete svým zaměstnancům poradit, jak pečovat o své zdraví, jak vhodně sedět při práci s počítačem, jak umět odstraňovat přebytečný stres a uvolnit ztuhlé svaly při sedavém zaměstnání? Nebo máte jinou představu, o čem by měla přednáška být? Neváhejte mě kontaktovat se svými návrhy a nápady, určitě se domluvíme.

Cena dle dohody (v závislosti na délce a rozsahu přednášky, počtu posluchačů a místa konání)

Dárkový poukaz

Chcete někomu blízkému udělat radost, podpořit ho v jeho snaze za lepší postavou nebo mu pomoci upevnit jeho zdraví? Pak můžete k Vánocům, narozeninám, či jiné příležitosti darovat hezký poukaz na služby dle Vašeho výběru.Cena dle vybraných služeb

Blog

Výživa běžců

Výživa běžců

  Pokud se chcete kvalitně připravit na běžecký závod, nestačí pouze pravidelně trénovat. Ke slovu by měla přijít i výživa. Mnoho začínajících běžců nepřikládá stravě velký důraz a soustředí se pouze...

Facebook