27.11.2016 Konference o výživě FOOD21

Srdečně vás všechny zvu na 2. ročník konference o výživě FOOD21, která se uskuteční 27. 11. 2016 v Hotelu Grandior, Praha.
Konference FOOD21 má za cíl otevřeně informovat širokou veřejnost o současných trendech a nejnovějších poznatcích z oblasti výživy, psychologie stravování (závislosti, psychoaktivní látky v potravinách, atd.) a nastavení tzv. personalizované výživy pro optimální fungování jak těla, tak „duše“.
Právě těmto tématům bude zasvěcen druhý ročník konference, kde vystoupí skvělí řečníci z řad lékařů, profesorů a odborníků na výživu. Jmenovitě například prof. Cyril Höshl, prof. Anna Strunecká, Ing. Ivan Mach, PharmDr. Richard Pflegr, Ing. Hanka Střítecká, Ing. Vít Syrový, MUDr. Ondřej Nývlt a další.
Pozvání přijala také Zdeňka Pohlreichová (manželka známého kuchaře), která na konferenci otevřeně promluví o tom, jak se za pomoci té správné výživy a určitých změn v životním stylu zbavila rakoviny, a Hanka Kynychová (známá fitness cvičitelka), která jistě zaujme svým příběhem o hledání rovnováhy ve stravování a životosprávě.
Veškeré další informace najdete na stránkách www.food21.cz nebo na https://www.facebook.com/events/803044623169906/
Já tam určitě nebudu také chybět, tak se tam s vámi se všemi ráda uvidím

Zamyšlení - Miluj své tělo

{jcomments off}Na mnoha etiketách různých sportovních doplňků se usmívají „namakaný a vysekaný“ sportovci a doporučují vám daný přípravek, protože to je ten nejlepší, po kterém budete vypadat přesně jako oni. Je mi jasné, že většina z vás chápe, že to není tak úplně reálné. 

Výživa běžců

{jcomments off} 

Pokud se chcete kvalitně připravit na běžecký závod, nestačí pouze pravidelně trénovat. Ke slovu by měla přijít i výživa. Mnoho začínajících běžců nepřikládá stravě velký důraz a soustředí se pouze na běh. Ovšem správně nastavený jídelníček jak před závodem, tak v jeho průběhu může hrát velmi zásadní roli. A jak tedy na to?

Blog

Výživa běžců

Výživa běžců

  Pokud se chcete kvalitně připravit na běžecký závod, nestačí pouze pravidelně trénovat. Ke slovu by měla přijít i výživa. Mnoho začínajících běžců nepřikládá stravě velký důraz a soustředí se pouze...

Facebook