Partneři


Naším cílem je moderní, příjemné a čisté prostředí s přátelskou obsluhou a především kvalitními stroji a veškerým potřebným vybavením. Pravidelný servis a neustálá modernizace je pro nás samozřejmostí. V Avalon Fitness najdete vše, co potřebujete k dosažení svých cílů, ať už jste profesionální sportovci, nadšení amatéři či teprve se sportem začínáte.

www.avalonfitness.cz


Ke správnému tréninku patří kvalitní vybavení a doplňky stravy. AvalonShop Vám nabízí veškerý potřebný sortiment ať už na e-shopu nebo v kamenné prodejně v Praze či v plzeňském Avalon Fitness. Kvalitu našich produktů garantujeme, neustále je totiž prověřujeme členy našeho profi sport týmu.Navštivte náš obchod a vybavte se jako profesionálové.

www.avalonshop.cz


RootyRUG je unikátní koberec, který probouzí vaše chodidla k životu. Jeho povrch je nepravidelně hrbolatý a mírně drsný, aby co nejvěrněji simuloval přírodní terén. RootyRUG je stvořený pro chůzi a cvičení naboso či v ponožkách. Je to perfektní pomocník pro sportovce i rehabilitující pacienty s ortopedickými vadami. Malým dětem pomáhá ke zdravému vývoji nohou. Je používaný a doporučovaný fyzioterapeuty.

www.rootyrug.cz


Časopis Svět kulturistiky přináší od roku 1990 všem příznivcům tohoto sportu i rekreačního posilování účinné tréninkové metody pro začátečníky i pokročilé. Na jeho stránkách najdete rozhovory se závodníky, novinky ze světa profesionální kulturistiky, reportáže z našich i zahraničních soutěží a informace z oblasti sportovní výživy i suplementace. Nechybí ani poradenské rubriky vedené renomovanými odborníky.

www.svetkulturistiky.cz


Světem zdravého životního stylu provází časopis FITNESS svoje čtenářky už od roku 1996. Oslovuje především ženy, které sport a zdravou stravu vnímají jako nedílnou součást svého života. Každý měsíc přináší nápadité tréninkové programy pro cvičení doma i ve fitness centru, zajímavé recepty na zdravá a chutná jídla, pravidelné rubriky o zdraví, spalování tuků a v neposlední řadě i sportovní psychologii.

www.svetkulturistiky.cz/3-casopis-fitness.html

Moderní fitness centrum pro všechny věkové kategorie. Atraktivní poloha spolu s výhledem na Prahu dodávají našemu fitness studiu jedinečnou atmosféru. Hlavní důraz je u nás kladen na cvičení pro zdraví a zdravý životní styl. Naleznete u nás rozsáhlou kardio zónu, eliptické trenažery s TV a wi-fi připojením na internet, plně vybavenou silovou část, moderní cvičení sály s hezkým výhledem, solárium, služby výživového poradenství a kosmetické služby. Zkušení cvičení zdarma!!! Otevřeno 24 hod denně, 7 dní v týdnu. Těšíme se na Vaší návštěvu

www.drfit.cz

Aliance výživových poradců ČR® je sdružení vyškolených a certifikovaných odborníků v oblasti správné individualizované výživy. Všichni členové Aliance se ve své praktické poradenské činnosti řídí Kodexem výživového poradce®, tedy zásadami správného, kvalifikovaného a etického poradenství. Základním smyslem a posláním Aliance je vytvořit standardy kvality a rozsahu poradenských služeb poskytovaných veřejnosti v oblasti výživy.

www.aliance-vyziva.cz


Studio myPilates je místo, kde vás naučí rozumět vašemu tělu. Vysoce kvalifikovaní lektoři propojují tradiční metodu pilates s poznatky moderní fyzioterapie. Největší a nejdéle působící pilates studio v Čechách pečuje o své klienty v rámci individuálních i skupinových lekcí. K aktivitám studia patří také vzdělávací akce, od instruktorských kurzů přes inspirativní workshopy až po odborné semináře

www.mypilates.czJednoduchý samodiagnostický test potravinové intolerance s okamžitými výsledky. Testuje reakce až na 59 potravin. Potravinovou intolerancí trpí přibližně polovina populace, často se o ní ani netuší, nebo se zaměňuje s potravinovou alergií. Projevuje se řadou různých symptomů (trávicí potíže, ekzémy, bolesti hlavy, nespavost, deprese, otoky nebo problémy s hubnutím)..

www.food-detective.cz

FoodPrint® je vysoce přesný, laboratorně zpracovaný test, který zkoumá Vaše reakce na více než 220 druhů potravin, poskytuje přehledné výsledky a návod na optimalizaci jídelníčku

http://food-detective.cz/test-potravinove-intolerance-food-detective/food-print-test/Zabýváme se úpravou životního stylu a řízenou nutriční intervencí založenou na vědecky ověřených důkazech se znalostí geneticky určeného metabolického typu dle laboratorní analýzy DNA. Analýza euroGeeN™ je schopna identifikovat, jestli je pro vás nejvhodnější strava/dieta nízkosacharidová (tzv.“proteinový typ“), vysokosacharidová (tzv. „sacharidový typ“) nebo zónová (tzv. „smíšený typ“). Na základě výsledku testu nastavíme a přizpůsobíme Vaší stravu Vašemu tělu a Vašim individuálním potřebám.

http://www.eurogeen.cz/

Sport diary je speciální sportovní diář, který se může pyšnit svou originalitou a jedinečností na českém trhu. Je tvořený z klasické plánovací části (pracovní schůzky apod.) a z části pro sportovní aktivity, evidenci sportovních výkonů, rekordů, poznámek apod. V diáři jsou také motivační stránky se shrnutím celého měsíce a prostorem pro plánování další cílů na nový měsíc. Každý týden v diáři najdete zdravý recept nebo cvik s popisem postupu a techniky. Jako bonus Vás čeká několik zajímavých článků o výživě, sportovních doplňcích stravy, pohybu, cvičení a různých sportech, na kterých se mj. podílela i Lea Vršecká.


www.sportdiary.cz
TRIGGER POINT je konceptem, který je zaměřen na lepší pohybový výkon a regeneraci. Využívá různých typů pomůcek a automasážních myofasciálních technik pro lepší mobilitu, elasticitu a snížení bolestivých stavů. Svoji filosofii se TP orientuje na podporu prevence zranění

www.tptherapy.cz

Blog

Výživa běžců

Výživa běžců

  Pokud se chcete kvalitně připravit na běžecký závod, nestačí pouze pravidelně trénovat. Ke slovu by měla přijít i výživa. Mnoho začínajících běžců nepřikládá stravě velký důraz a soustředí se pouze...

Facebook