Sportdiary 2017

PRODEJ NA ROK 2017 UKONČEN


Sportdiary je určen pro všechny sportovce a sportovkyně, ať už profesionální nebo rekreační. Diář uvítá každý, kdo se zajímá o zdravý životní styl a věci s ním spojené. Sportdiary nerozlišuje věkové kategorie, je zkrátka pro všechny!
Sportdiary se na trhu objevil poprvé v roce 2014, kdy byl vůbec prvním a jediným diářem tohoto typu. V minulém roce se pro velký úspěch spustil prodej druhého vydání, který oproti prvnímu ročníku 2015, udělal obrovský pokrok, jak v obsahu diáře, tak v praktičnosti plánování, ale také v kvalitě provedení, kdy se výrazně změnila tloušťka a celkové rozměry diáře.
Letošní vydání Sportdiary 2017, si ponechalo šikovné uspořádání stran z minulého ročníku. I letos jsou na jedné straně diáře dva dny k plánování a díky tomuto osvědčenému grafickému řešení, je diář přehlednější, má méně stran a tedy i kompaktnější rozměry.

Tématem letošního diáře je REDUKCE HMOTNOSTI.


  • I letos si ve Sportdiary opět můžete přečíst spoustu zajímavých a inspirativních článků od našich již známých osobností – osobní trenérky a výživové poradkyně Mgr. Ley Vršecké a nutričního specialisty Bc. Michala Richtera Dis.
  • Jednotlivé články se kromě redukce hmotnosti zabývají takovými tématy, jako jsou poruchy příjmu potravy (pouze v dámské verzi diáře) nebo hluboký stabilizační systém. V diáři také naleznete rady, jak vyzrát na sedavé zaměstnání, a jak bojovat s chutěmi a špatnými stravovacími návyky (pouze v dámské verzi diáře).
  • Bonusem diáře je pak příspěvek od známého ultramaratonce a trenéra běhu, pana Miloše Škorpila, zakladatele běžecké školy. Článek se bude, jak jinak, týkat běhání.
  • Celý diář je nově česko-slovenský a proto v něm najdete svátky a jmeniny obou zemí.
  • Strany jsou hezky a prakticky rozděleny na klasickou plánovací část a část pro sportovní aktivity, což zaručuje dobrou přehlednost.
  • Aktivity každého dne jsou zakončeny políčkem pro aktuální váhu a celkové spálené kalorie.
  • Na konci každého týdne na vás čekají zdravé recepty doplněné o krásné ruční ilustrace.
  • Každý měsíc ve Sportdiary začíná stranou s vytyčenými cíli a končí celkovým shrnutím, takže máte dokonalý přehled o svých výkonech.
  • Celým Sportdiary 2017 vás budou doprovázet motivační, celostránkové ilustrace sportů.


Tvrdá obálka, šitá vazba V8, vnitřní bílý papír, formát A5


269 CZK

Blog

Výživa běžců

Výživa běžců

  Pokud se chcete kvalitně připravit na běžecký závod, nestačí pouze pravidelně trénovat. Ke slovu by měla přijít i výživa. Mnoho začínajících běžců nepřikládá stravě velký důraz a soustředí se pouze...

Facebook