8.4.2017 3. ročník konference FOOD21 - Dětská výživa

Srdečně vás všechny zvu na 3. ročník konference o výživě FOOD21, která se uskuteční 8. 4. 2017 v PVA Letňany, Praha, v rámci výstav FOR KIDS a FOR FAMILY.

Veškeré další informace najdete na stránkách www.food21.cz nebo na www.facebook.com/konferencefood21/ 

Těším se tam se všemi na viděnou.

 

 

 

 

 

26.11. charitativní kalendář DOGPOINT

Pro letočšní rok jsem se stala i se svým psem Martym patronkou charititativního kalendáře Dogpoint. Jeho zakoupením pomůžete všem týraným a opuštěným pejskům z útulku.

Blžší info a objednávky kalendářů zde: PROSÍM KLIKNĚTE ZDE

Předem děkuji za všechny pejsky za koupi kalendáře.

 

 

 

27.11.2016 Konference o výživě FOOD21

Srdečně vás všechny zvu na 2. ročník konference o výživě FOOD21, která se uskuteční 27. 11. 2016 v Hotelu Grandior, Praha.

Konference FOOD21 má za cíl otevřeně informovat širokou veřejnost o současných trendech a nejnovějších poznatcích z oblasti výživy, psychologie stravování (závislosti, psychoaktivní látky v potravinách, atd.) a nastavení tzv. personalizované výživy pro optimální fungování jak těla, tak „duše“.

Právě těmto tématům bude zasvěcen druhý ročník konference, kde vystoupí skvělí řečníci z řad lékařů, profesorů a odborníků na výživu. Jmenovitě například prof. Cyril Höshl, prof. Anna Strunecká, Ing. Ivan Mach, PharmDr. Richard Pflegr, Ing. Hanka Střítecká, Ing. Vít Syrový, MUDr. Ondřej Nývlt a další.

Pozvání přijala také Zdeňka Pohlreichová (manželka známého kuchaře), která na konferenci otevřeně promluví o tom, jak se za pomoci té správné výživy a určitých změn v životním stylu zbavila rakoviny, a Hanka Kynychová (známá fitness cvičitelka), která jistě zaujme svým příběhem o hledání rovnováhy ve stravování a životosprávě.

Veškeré další informace najdete na stránkách www.food21.cz nebo na https://www.facebook.com/events

Já tam určitě nebudu také chybět, tak se tam s vámi se všemi ráda uvidím.

 

 

 

7.11.2016 SPORTDIARY 2017


Právě byl spuštěn prodej sportovních diářů na rok 2017.

Letošním tématem je REDUKCE HMOTNOSTI.

Bližší info a objednávky: PROSÍM KLIKNĚTE ZDE

   

 

 

14.10.2016 Zacvičte si se mnou doma podle videa

Nemůžete nebo nechcete chodit do fitka? Nevadí, můžete cvičit podle mých videí i doma!!!
Zde se můžete podívat na krátký sestřih jednoho z videí.

Pokud vás zaujme a budete se chtít o programu dozvědět více, PROSÍM KLIKNĚTE ZDE

Pro všechny zájemce o PREMIUM ČLENSTVÍ v programu je připravena 10% sleva,stačí pokud do objednávky zadáte kód "lea10".

 

 

26.11. 2016 Konference Personalizovaná výživa ve sportu v kontextu s novými výživovými směry

Všechny vás srdečně zvu na konferenci "Personalizovaná výživa ve sportu v kontextu s novými výživovými směry", které mj. účastním jako čestný host.

Akce se bude konat 26.11. v konferenčním centru City na Praze 4 - a to mezi 8. a 19. hodinou. 

Na konferenci vystoupí RNDr.Petr Fořt, CSc., PaeDr. Vlado Zlatoš, Phd., Mgr. Vít Schlesinger a mnoho dalších skvělých lektorů. Budou tu probírána témata jako vysokosacharidové vs. nízkosacharidové režimy, živočišná vs. rostlinná strava, význam a přínos metabolické flexibility a metabolického tréninku, počítání kalorií v moderní sportovní výživě - ano či ne, a mnoho dalších. 

Bližší info a vstupenky zde: PROSÍM KLIKNĚTE ZDE

 

 

 

 

8.10.2016 Kurz Instruktor fitness a poradce pro výživu

Často se na mě obracíte s tím s tím, kde byste měli absolvovat kurz výživového poradce nebo fitness trenéra. Všem vám určitě doporučuji školení, pořádané ve spolupráci se Zdraví a fitness a SIWI fitness, které se bude konat od 8.10.2016 v Olomouci. Kromě mě tu budou přednášet další skvělí závodníci a lektoři - např. Timea Trajtelová, Jiří Tkadlčík, Filip Ospalý, Ondřej Kmošťák a Michaela Palová.

Se všemi zájemci se těším na viděnou:-)

Bližší info a objednávky kurzu na: www.zdraviafitness.cz

 

 

7.10.2016 novinka FITNESS PŘÍBOR

Fitloon  - to je originální příbor, který si zamilujete ať už jste vyznavači fitness, držíte dietu nebo prostě jen máte hlad a chcete se pořádně najíst:-)

Objednat si ho můžete zde: PROSÍM KLIKNĚTE ZDE

 

 

 

5.10.2016 Sbírka na pomoc onkologicky nemocným dětem

Jsem velmi ráda, že jsem se mohla stát patronkou akce na podporu onkologicky nemocných dětí a jejich rodičů.

Pokud vám není osud těchto malých pacientů lhostejný a chtěli byste přispět, budeme moc rádi.
POZOR NEJEDNÁ SE O FINANČNÍ PŘÍSPĚVKY, pouze o věcné dárky, které by mohli zpříjemnit pobyt jak dětem, tak jejich rodičům.

Bližší info - PROSÍM KLIKNĚTE ZDE

Předem za všechny malé pacienty a jejich rodiče děkuji:-)

 

 

1.9.2016 skvělý koberec Rooty Rug

Skvělá novinka - koberec Rooty RUG

 

Rooty RUG nebo-li kořenový koberec je úžasná pomůcka, jak pro použití doma, ve školách, školkách, tak při cvičení nebo fyzioterapii. Jeho výhodou je nerovný povrch, který imituje kořeny stromů, a tím podporuje práci chodidel a aktivaci nožní klenby.

Já tento koberec sama používám - a to jak doma, tak při práci s klienty.

Pokud byste se o koberci chtěli dozvědět více nebo si ho pořídit, klikněte na odkaz níže.

A to nejlepší nakonec, pokud zadáte do objednávky kód "Lea2016", dostanete 30% SLEVU!!!

www.rootyrug.cz

 

2 - 4.9.2016 a 9.-11.9.2016- sportovní festival Active for life

Srdečně vás všechny zveme na sportovní festival ACTIVE FOR LIFE, který se bude konat ve dnech 2.-4.9. 2016  a 9.-11.9.2016 v Praze na Hostivařské přehradě.

Festival prostřednictvím sportu propojuje děti i dospělé, lidi s handicapem i bez něj, školy, dětské domovy i nadace. V exhibicích se tu představí ostřílení profesionálové, nedílnou součástí budou i benefiční závody. Kromě sportovních hvězd se festivalu zúčastní i řada celebrit (herců,tanečníků a hudebníků), s nimiž si budete moci zasportovat i se s nimi i vyfotit. Nebude chybět ani pestrá nabídka dobrého a zdravého jídla! Na místě bude probíhat řada workshopů, čekají vás i soutěže, závody a turnaje o hodnotné ceny Součástí festivalu bude i prezentace projektu ZDRAVÝ ŠKOLÁK pod vedením jeho koordinátorky Mgr. Ley Vršecké. Proto neváhejte, vezměte svoje děti, rodiče, přátele a přijďte se podívat, pobavit se a zasportovat si.

Bližší info a vstupenky: www.activeforlife.cz

 

 

1.8.2016 Z fitka do kuchyně - speciál

Právě vyšel další díl oblíbené fitness kuchařky "Z fitka do kuchyně SPECIÁL." V kuchařce najdete přes 140 nejlepších zdravých receptů, které byly průběžně publikovány na blogu Fitshakeru. Svými radami do kuchařky opět přispěli přední české a slovenské fitnessky a instruktorky. Jsem moc ráda, že i já jsem mohla přispět svými tipy. Více info o kuchařce a objednávky zde:

http://www.zfitkadokuchyne.sk

 

 

6.6.2016 webinář s Leou

Pozor, pozor!!!

Již tuto neděli od 19 hod proběhne ve spolupráci s FItshaker můj první webinář na téma:  "Jak lehce zhubnout? Nedělej už tyhle chyby!"
Kdo byste se chtěl zúčastnit, klikněte na odkaz níže, tam získáte přesné instrukce a postup, jak na to. A pokud se Vám to nehodí časově, lze si ho později pustit i ze záznamu.

V neděli se na vás budu těšit:-))

Link na webinar

 

Blog

Výživa běžců

Výživa běžců

  Pokud se chcete kvalitně připravit na běžecký závod, nestačí pouze pravidelně trénovat. Ke slovu by měla přijít i výživa. Mnoho začínajících běžců nepřikládá stravě velký důraz a soustředí se pouze...

Facebook