Kuchařky

Jíst nebo nejíst po cvičení? I vy máte toto dilema? Pokud ano, tak neváhejte a pořiďte si tuto jedinečnou kuchařku, kde najdete nejen výborné a zdravé recepty, ale i tipy na vhodná potréninková jídla. Kniha je zajímavá také tím, že se na ní podílelo 23 předních českých a slovenských instruktorek a trenérek. Jsem ráda, že i já jsem mohla přispět jak svými recepty, tak radami, jak jíst po cvičení a nepřibrat.

POUZE V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ
Z fitka do kuchyně
Ve druhém dílu Fitness kuchařky tentokrát najdete chutné a zdravé tipy na snídaně, obědy i večeře. Kromě toho se dozvíte nutriční hodnoty ke každému pokrmu, tipy jednotlivých fitnessek a instruktorek, rady pro maminky, jak se dostat zpět do formy a mnoho dalšího.
V TIŠTĚNÉ I ELEKTRONICKÉ PODOBĚ
Z fitka do kuchyně II
Třetí díl Fitness kuchařky je plný sladkých, ale zdravých recpetů, které si můžete dopřát, aniž byste museli mít strach o svou postavu. Na své si příjdou i milovníci raw stravy, lidé s bezlepkovou dietou, nebo laktózovou intolerancí. U každého receptu také nově naleznete výšku glykemického indexu.V TIŠTĚNÉ I ELEKTRONICKÉ PODOBĚ
Z fitka do kuchyně III
Chceš se dobře najíst a přitom mít skvělou postavu? Pak právě pro Tebe je určený čtvrtý díl kuchařky Z fitka do kuchyně SPECIÁL. Nenajdeš v ní žádná jídla bez chuti nebo drastické diety. Přesně naopak. Kuchařka obsahuje jídla plná chutí, úžasných vůní a gastronomických zážitků. Všechny recepty jsou sestaveny tak, aby tělu dodávali skutečnou energii, výživnou energii a celou škálu vitamínů a minerálů. Stop jídlům, po kterých roste břicho! Tato kuchařka Tě naučí vařit zdravě a extra chutně.


POUZE V TIŠTĚNÉ PODOBĚ
Z fitka do kuchyně IV

Blog

Výživa běžců

Výživa běžců

  Pokud se chcete kvalitně připravit na běžecký závod, nestačí pouze pravidelně trénovat. Ke slovu by měla přijít i výživa. Mnoho začínajících běžců nepřikládá stravě velký důraz a soustředí se pouze...

Facebook