Ceník služeb

Konzultace
Vstupní konzultace
Při úvodní konzultaci probereme Vaše cíle a očekávání, Vaše časové a případně finanční možnosti, Váš denní režim a stravovací zvyklosti, Váš zdravotní stav a případná omezení. Součástí úvodní konzultace je i vstupní diagnostika, FMS screening a měření na bioimpedančním přístroji InBody 270, na jejichž základě ode mě obdržíte dvě výstupní zprávy – základní „Lookin body“ a druhou, velmi podrobnou zprávu „Body-vision“ (viz. Služby – Měření na InBody 270 ) týkající se vašeho zdravotního stavu ve vztahu k vaší hmotnosti.

2 500 Kč / 90 min 

Jednorázová osobní konzultace
Tuto konzultaci můžete využít i v případě, že chcete cvičit sami a pouze se chcete poradit . V rámci konzultace Vám také mohu pomoci zorientovat se v široké nabídce sportovní výživy a pomoci s výběrem vhodných doplňku, popř. poradit v oblasti výživy a zdravé životosprávy. Součástí této konzultace není měření na bioimpedančním přístroji InBody 270.

1200 Kč / 55 min 

Pravidelná osobní konzultace
Pravidelné osobní konzultace probíhají podle Vašich individuálních potřeb, obvykle 
1 - 2x měsíčně. V rámci těchto konzultací se zaměřujeme na Vaše dosavadní výsledky, další postup a případné dotazy. Součástí je také měření a vážení na bioimpedančním přístroji. Je-li třeba, upravíme Váš tréninkový nebo výživový plán tak, aby lépe vyhovoval Vašim momentálním potřebám. Součástí této konzultace není měření na bioimpedančním přístroji InBody 270.

1200 Kč / 55 min
Osobní trénink
Sestavení tréninkového plánu
Komplexní jídelníček
Přednášková činnost
Dárkový poukaz
Image

Blog

Zamyšlení - Miluj své tělo

3. červenec 2019
Zamyšlení - Miluj své tělo

Na mnoha etiketách různých sportovních doplňků se usmívají „namakaný a vysekaný“ sportovci a doporučují vám daný přípravek, protože to je ten nejlepší, po kterém budete vypadat přesně jako oni. Je...

Facebook