Sportdiary 2017

PRODEJ NA ROK 2017 UKONČEN


Sportdiary je určen pro všechny sportovce a sportovkyně, ať už profesionální nebo rekreační. Diář uvítá každý, kdo se zajímá o zdravý životní styl a věci s ním spojené. Sportdiary nerozlišuje věkové kategorie, je zkrátka pro všechny!
Sportdiary se na trhu objevil poprvé v roce 2014, kdy byl vůbec prvním a jediným diářem tohoto typu. V minulém roce se pro velký úspěch spustil prodej druhého vydání, který oproti prvnímu ročníku 2015, udělal obrovský pokrok, jak v obsahu diáře, tak v praktičnosti plánování, ale také v kvalitě provedení, kdy se výrazně změnila tloušťka a celkové rozměry diáře.
Letošní vydání Sportdiary 2017, si ponechalo šikovné uspořádání stran z minulého ročníku. I letos jsou na jedné straně diáře dva dny k plánování a díky tomuto osvědčenému grafickému řešení, je diář přehlednější, má méně stran a tedy i kompaktnější rozměry.

Tématem letošního diáře je REDUKCE HMOTNOSTI.


  • I letos si ve Sportdiary opět můžete přečíst spoustu zajímavých a inspirativních článků od našich již známých osobností – osobní trenérky a výživové poradkyně Mgr. Ley Vršecké a nutričního specialisty Bc. Michala Richtera Dis.
  • Jednotlivé články se kromě redukce hmotnosti zabývají takovými tématy, jako jsou poruchy příjmu potravy (pouze v dámské verzi diáře) nebo hluboký stabilizační systém. V diáři také naleznete rady, jak vyzrát na sedavé zaměstnání, a jak bojovat s chutěmi a špatnými stravovacími návyky (pouze v dámské verzi diáře).
  • Bonusem diáře je pak příspěvek od známého ultramaratonce a trenéra běhu, pana Miloše Škorpila, zakladatele běžecké školy. Článek se bude, jak jinak, týkat běhání.
  • Celý diář je nově česko-slovenský a proto v něm najdete svátky a jmeniny obou zemí.
  • Strany jsou hezky a prakticky rozděleny na klasickou plánovací část a část pro sportovní aktivity, což zaručuje dobrou přehlednost.
  • Aktivity každého dne jsou zakončeny políčkem pro aktuální váhu a celkové spálené kalorie.
  • Na konci každého týdne na vás čekají zdravé recepty doplněné o krásné ruční ilustrace.
  • Každý měsíc ve Sportdiary začíná stranou s vytyčenými cíli a končí celkovým shrnutím, takže máte dokonalý přehled o svých výkonech.
  • Celým Sportdiary 2017 vás budou doprovázet motivační, celostránkové ilustrace sportů.


Tvrdá obálka, šitá vazba V8, vnitřní bílý papír, formát A5


269 CZK

Blog

Zamyšlení - Miluj své tělo

3. červenec 2019
Zamyšlení - Miluj své tělo

Na mnoha etiketách různých sportovních doplňků se usmívají „namakaný a vysekaný“ sportovci a doporučují vám daný přípravek, protože to je ten nejlepší, po kterém budete vypadat přesně jako oni. Je...

Facebook