Partneři

Image

Ahinsa shoes® jsou první veganské komfortní a barefoot boty navržené fyzioterapeuty na světě.

Boty Ahinsa shoes® jsou ručně vyráběné v České republice a na jejich výrobu jsou použité špičkové materiály ze zemí Evropské Unie disponující jednou z nejpřísnějších zdravotních certifikací. Splňují všechna kritéria pro přirozenou funkci nejen Vaší nohy, ale i celého pohybového aparátu. V neposlední řadě je předností modelů od Ahinsa shoes® originální design, na kterém se podílí mladí umělci a výtvarníci s možností individuálních úprav dle potřeb a preferencí zákazníka.
Ahinsa shoes jsou pravé boty pro Vaše zdraví. Kdo je zkusí, už nechce jiné!

www.ahinsashoes.cz
Image

Naším cílem je moderní, příjemné a čisté prostředí s přátelskou obsluhou a především kvalitními stroji a veškerým potřebným vybavením. Pravidelný servis a neustálá modernizace je pro nás samozřejmostí. V Avalon Fitness najdete vše, co potřebujete k dosažení svých cílů, ať už jste profesionální sportovci, nadšení amatéři či teprve se sportem začínáte.

www.avalonfitness.cz
Image

Ke správnému tréninku patří kvalitní vybavení a doplňky stravy. AvalonShop Vám nabízí veškerý potřebný sortiment ať už na e-shopu nebo v kamenné prodejně v Praze či v plzeňském Avalon Fitness. Kvalitu našich produktů garantujeme, neustále je totiž prověřujeme členy našeho profi sport týmu.Navštivte náš obchod a vybavte se jako profesionálové.

www.avalonshop.cz
Image

RootyRUG je unikátní koberec, který probouzí vaše chodidla k životu. Jeho povrch je nepravidelně hrbolatý a mírně drsný, aby co nejvěrněji simuloval přírodní terén. RootyRUG je stvořený pro chůzi a cvičení naboso či v ponožkách. Je to perfektní pomocník pro sportovce i rehabilitující pacienty s ortopedickými vadami. Malým dětem pomáhá ke zdravému vývoji nohou. Je používaný a doporučovaný fyzioterapeuty.

www.rootyrug.cz
Image

Časopis Svět kulturistiky přináší od roku 1990 všem příznivcům tohoto sportu i rekreačního posilování účinné tréninkové metody pro začátečníky i pokročilé. Na jeho stránkách najdete rozhovory se závodníky, novinky ze světa profesionální kulturistiky, reportáže z našich i zahraničních soutěží a informace z oblasti sportovní výživy i suplementace. Nechybí ani poradenské rubriky vedené renomovanými odborníky.

www.svetkulturistiky.cz
Image

Světem zdravého životního stylu provází časopis FITNESS svoje čtenářky už od roku 1996. Oslovuje především ženy, které sport a zdravou stravu vnímají jako nedílnou součást svého života. Každý měsíc přináší nápadité tréninkové programy pro cvičení doma i ve fitness centru, zajímavé recepty na zdravá a chutná jídla, pravidelné rubriky o zdraví, spalování tuků a v neposlední řadě i sportovní psychologii.

https://www.casopisfitness.cz
Image

Aliance výživových poradců ČR® je sdružení vyškolených a certifikovaných odborníků v oblasti správné individualizované výživy. Všichni členové Aliance se ve své praktické poradenské činnosti řídí Kodexem výživového poradce®, tedy zásadami správného, kvalifikovaného a etického poradenství. Základním smyslem a posláním Aliance je vytvořit standardy kvality a rozsahu poradenských služeb poskytovaných veřejnosti v oblasti výživy. 

www.aliance-vyziva.cz
Image

Studio myPilates je místo, kde vás naučí rozumět vašemu tělu. Vysoce kvalifikovaní lektoři propojují tradiční metodu pilates s poznatky moderní fyzioterapie. Největší a nejdéle působící pilates studio v Čechách pečuje o své klienty v rámci individuálních i skupinových lekcí. K aktivitám studia patří také vzdělávací akce, od instruktorských kurzů přes inspirativní workshopy až po odborné semináře

www.mypilates.cz

Image

Jednoduchý samodiagnostický test potravinové intolerance s okamžitými výsledky. Testuje reakce až na 59 potravin. Potravinovou intolerancí trpí přibližně polovina populace, často se o ní ani netuší,  nebo se zaměňuje s potravinovou alergií. Projevuje se řadou různých symptomů (trávicí potíže, ekzémy, bolesti hlavy, nespavost, deprese, otoky nebo problémy s hubnutím)..

www.food-detective.cz

Image

FoodPrint® je vysoce přesný, laboratorně zpracovaný test, který zkoumá Vaše reakce na více než 220 druhů potravin, poskytuje přehledné výsledky a návod na optimalizaci jídelníčku

http://food-detective.cz/test-potravinove-intolerance-food-detective/food-print-test/
Image

Zabýváme se úpravou životního stylu a řízenou nutriční intervencí založenou na vědecky ověřených důkazech se znalostí geneticky určeného metabolického typu dle laboratorní analýzy DNA. Analýza euroGeeN™  je schopna identifikovat, jestli je pro vás nejvhodnější strava/dieta nízkosacharidová (tzv.“proteinový typ“), vysokosacharidová (tzv. „sacharidový typ“) nebo zónová (tzv. „smíšený typ“). Na základě výsledku testu nastavíme a přizpůsobíme Vaší stravu Vašemu tělu a Vašim individuálním potřebám. 

http://www.eurogeen.cz/
Image


Sport diary je speciální sportovní diář, který se může pyšnit svou originalitou a jedinečností na českém trhu. Je tvořený z klasické plánovací části (pracovní schůzky apod.) a z části pro sportovní aktivity, evidenci sportovních výkonů, rekordů, poznámek apod. V diáři jsou také motivační stránky se shrnutím celého měsíce a prostorem pro plánování další cílů na nový měsíc. Každý týden v diáři najdete zdravý recept nebo cvik s popisem postupu a techniky. Jako bonus Vás čeká několik zajímavých článků o výživě, sportovních doplňcích stravy, pohybu, cvičení a různých sportech, na kterých se mj. podílela i Lea Vršecká. 


www.sportdiary.cz
Image


TRIGGER POINT je konceptem, který je zaměřen na lepší pohybový výkon a regeneraci. Využívá různých typů pomůcek a automasážních myofasciálních technik pro lepší mobilitu, elasticitu a snížení bolestivých stavů. Svoji filosofii se TP orientuje na podporu prevence zranění

www.tptherapy.cz

Blog

Zamyšlení - Miluj své tělo

3. červenec 2019
Zamyšlení - Miluj své tělo

Na mnoha etiketách různých sportovních doplňků se usmívají „namakaný a vysekaný“ sportovci a doporučují vám daný přípravek, protože to je ten nejlepší, po kterém budete vypadat přesně jako oni. Je...

Facebook