Partneři

Image
Jsme moderně vybavené fyziofitness poskytující komplexní služby pod dohledem zkušených profesionálů. Zároveň jsme první zařízení svého druhu v ČR, které nabízí své ucelené služby i těhotným ženám a maminkám po porodu. Těšit se u nás můžete na příjemnou atmosféru, rodinné prostředí a vstřícný přístup.

www.fitnessclinic.cz

Image

Naším cílem je moderní, příjemné a čisté prostředí s přátelskou obsluhou a především kvalitními stroji a veškerým potřebným vybavením. Pravidelný servis a neustálá modernizace je pro nás samozřejmostí. V Avalon Fitness najdete vše, co potřebujete k dosažení svých cílů, ať už jste profesionální sportovci, nadšení amatéři či teprve se sportem začínáte.

www.avalonfitness.cz
Image

Ke správnému tréninku patří kvalitní vybavení a doplňky stravy. AvalonShop Vám nabízí veškerý potřebný sortiment ať už na e-shopu nebo v kamenné prodejně v Praze či v plzeňském Avalon Fitness. Kvalitu našich produktů garantujeme, neustále je totiž prověřujeme členy našeho profi sport týmu.Navštivte náš obchod a vybavte se jako profesionálové.

www.avalonshop.cz
Image

Časopis Svět kulturistiky přináší od roku 1990 všem příznivcům tohoto sportu i rekreačního posilování účinné tréninkové metody pro začátečníky i pokročilé. Na jeho stránkách najdete rozhovory se závodníky, novinky ze světa profesionální kulturistiky, reportáže z našich i zahraničních soutěží a informace z oblasti sportovní výživy i suplementace. Nechybí ani poradenské rubriky vedené renomovanými odborníky.

www.svetkulturistiky.cz
Image

Světem zdravého životního stylu provází časopis FITNESS svoje čtenářky už od roku 1996. Oslovuje především ženy, které sport a zdravou stravu vnímají jako nedílnou součást svého života. Každý měsíc přináší nápadité tréninkové programy pro cvičení doma i ve fitness centru, zajímavé recepty na zdravá a chutná jídla, pravidelné rubriky o zdraví, spalování tuků a v neposlední řadě i sportovní psychologii.

https://www.casopisfitness.cz
Image

Aliance výživových poradců ČR® je sdružení vyškolených a certifikovaných odborníků v oblasti správné individualizované výživy. Všichni členové Aliance se ve své praktické poradenské činnosti řídí Kodexem výživového poradce®, tedy zásadami správného, kvalifikovaného a etického poradenství. Základním smyslem a posláním Aliance je vytvořit standardy kvality a rozsahu poradenských služeb poskytovaných veřejnosti v oblasti výživy. 

www.aliance-vyziva.cz

Blog

Zamyšlení - Miluj své tělo

3. červenec 2019
Zamyšlení - Miluj své tělo

Na mnoha etiketách různých sportovních doplňků se usmívají „namakaný a vysekaný“ sportovci a doporučují vám daný přípravek, protože to je ten nejlepší, po kterém budete vypadat přesně jako oni. Je...

Facebook